Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester manualny

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIT S.A.

    Działamy w trzech branżach zdefiniowanych jako: Bezpieczeństwo, Informatyka i Teleinformatyka.

    W naszym portfolio rozwiązań informatycznych znajdują się systemy pracy grupowej i obiegu dokumentów, systemy zarządzania informacją niejawną, aplikacje i portale internetowe.

    Jeśli lubisz  wyzwania i nowoczesne technologie informatyczne, a przede wszystkim nie  boisz się nauki sprawdź się w naszym Zespole.

    Miejsce pracy: Białystok
    Region: podlaskie
    Numer referencyjny: BIT - IT / 2017

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i przygotowanie testów manualnych.
    • Kontrola jakości aplikacji i weryfikacja zgodności z założeniami projektowymi.
    • Raportowanie wyników testów przy pomocy narzędzi typu bugtracker.
    • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych.
    • Analiza i planowanie działań w zakresie testów: opracowanie scenariuszy testowych, utrzymanie dokumentacji testów, udział w przeglądach jakości.
    • Udział w aktywnym rozwoju kompetencji, metodologii i narzędzi w zakresie testów.
    • Współpraca z zespołem developerów i analityków.

    Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Staranności oraz wnikliwość w wykonywaniu zadań.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Kreatywność i samodzielność w realizacji zadań.
    • Podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania.
    • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu budowy stron WWW z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript.
    • Podstawowa znajomość SQL.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.

    Dodatkowym atutem mogą być:

    • Znajomość tematyki testowania.
    • Znajomość narzędzi usprawniających proces testowania (Firebug, DevTools, walidator W3C, walidator WCAG).
    • Znajomość narzędzi typu bugtrucker, np. Redmine..
    • Zajomość narzędzi do zarządzania testami np. TestLink.

    Oferujemy:

    • Udział w realizacji ambitnych projektów.
    • Kreatywną pracę i dużą samodzielności w wykonywaniu zadań.
    • Warunki do rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w tym szkolenia oraz możliwość uzyskiwania,
      certyfikatów zawodowych.
    • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.
    • Elastyczny system pracy.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BIT S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 23."