Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców systemowych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opieramy o pionierskie w Polsce, autorskie oprogramowanie oraz własną bazę sprzętową. Naszymi klientami są znaczący udziałowcy branży elektroenergetycznej, przemysłowej i telekomunikacyjnej: Enea, Tauron, Energa, PGE, KGHM, RWE, PSE. W ciągu ponad trzydziestoletniej działalności firmy wdrożyliśmy kilkadziesiąt wielkoobszarowych systemów SCADA oraz zainstalowaliśmy kilka tysięcy urządzeń i systemów - corocznie odnotowujemy wzrost ilości ich wdrożeń.

    Cieszymy się uznaniem naszych Klientów i Użytkowników. Naszym celem jest doskonalenie i poszerzanie oferty świadczonych dla nich usług oraz dbałość o wysoką jakość produktów. Mamy również ambicję tworzyć sprzyjające środowisko pracy dla zatrudnionych w Mikronice pracowników.

    Stale rosnące zapotrzebowanie naszych kontrahentów oraz dynamiczny rozwój firmy zmuszają nas do rozbudowy obecnych zespołów IT. Zależy nam na pozyskaniu dobrze wykształconych, zaangażowanych, komunikatywnych i kreatywnych pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego.

    Miejsce pracy: Poznań

    Środowisko pracy zespołu :

    • Pracujemy w przestronnych biurach w kilkuosobowych zespołach
    • Testujemy własne aplikacje napisane w C++ i Java
    • Realizujemy testy manualne i automatyczne
    • Automatyzujemy testy
    • Wykorzystujemy narzędzia takie jak Jira, Testlink, Squish, Python, SVN

    Wymagania i umiejętności:

    • Znajomość technik testowania
    • Znajomość technologii testów automatycznych
    • Znajomość języka Python lub innego języka programowania
    • Znajomość dowolnego narzędzia raportowania błędów (np. Jira, BugZilla, Testlink)

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość narzędzi do testowania automatycznego
    • Znajomość SVN lub GIT
    • Znajomość SQL
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux
    • Zdolność analitycznego myślenia.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zadania:

    • Analiza wymagań i opracowywanie scenariuszy testowych.
    • Rozwój i zarządzanie środowiskiem automatycznych testów oprogramowania.
    • Projektowanie i implementacja testów funkcjonalnych.
    • Projektowanie i implementacja testów interfejsu użytkownika GUI.
    • Realizacja i dokumentacja testów.
    • Analiza i raportowanie błędów (JIRA).
    • Ścisła współpraca z zespołami dostarczającymi oprogramowania.

    Oferta

    • Oferujemy pełnoetatową, stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia.
    • Umożliwiamy elastyczne godziny pracy.
    • Atrakcyjnie wynagradzamy - system awansu zawodowego i gratyfikacji opieramy na indywidualnych kompetencjach, inicjatywach i ambicjach pracowników.
    • Zapewniamy udział w ciekawych projektach branżowych z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i zabezpieczamy dostęp do najwyższej jakości bazy sprzętowej.
    • Stwarzamy środowisko ludzi pracujących - stałe uczących się i rozwijających (...)
    • Proponujemy kooptację do zespołów prowadzonych i współpracujących z gronem doświadczonych programistów - gwarantujemy wsparcie merytoryczne.
    • Wspomagamy rozwój zawodowy - umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów.
    • Oferujemy dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, gwarantujemy ubezpieczenie grupowe i organizujemy szereg imprez integracyjnych i okolicznościowych.
    • Dbamy o komfortowe warunki pracy - zapewniamy wysokiej jakości, niestandardowe rozwiązania biurowe oraz dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego - częstujemy najlepszą w okolicy kawą.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."