Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exadel jest globalną firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania, dostarczającą swoim klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku bogatym w możliwości, Exadel ma wiele ekscytujących możliwości kariery. Jako odnosząca sukcesy, szybko rozwijająca się firma wiemy, że nasi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu, dlatego wspieramy pomysłowość, kreatywność i pracę zespołową jako ważne elementy wzrostu naszej działalności. Wierzymy, że rozwój kariery i rozwój biznesu idą w parze.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Szczecin

    Wymagania:

    • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku testera oprogramowania
    • Doświadczenie w technologiach:
         o Protractor, Selenium, Jasmine
         o TestNG, mockito
         o Testy wydajności i obciążenia z JMeter lub Gatling
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dociekliwość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego
    • Certyfikat ISTQB potwierdzający kwalifikacje

    Zadania:

    • Prowadzenie testów
    • Tworzenie planów, scenariuszy testowych, przypadków testowych oraz raportów z przeprowadzonych testów
    • Aktywny udział w procesie wytwórczym oprogramowania, współpraca z programistami, analitykami i administratorami
    • Rozwój i doskonalenie stosowanego w zakresie testów zbioru metodyk, procedur i narzędzi
    • Zapewnianie najlepszej jakości testów
    • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz użytkowej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy
    • Ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
    • Pracę w dużych projektach (także międzynarodowych)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju (połączoną ze szkoleniami, uczestnictwem w konferencjach)
    • Wsparcie realizacji prywatnych i profesjonalnych projektów
    • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę MultiSport
    • Zajęcia językowe