Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester - staż

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej testera?

    Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania?

    Ta oferta jest dla Ciebie!

    Proponujemy płatny staż z możliwością zatrudnienia po okresie wdrożenia!

    Zapraszamy do Akademii Testera IT Kontrakt, gdzie zdobędziesz pierwsze szlify wdrażając się w ciekawe projekty IT wykorzystujące najnowsze technologie.

    3… 2… 1… GO

    Place of work: Warszawa
    Ref. number: AOP/TS/WAW/02/P

    Obowiązki:

    • Projektowanie testów funkcjonalnych
    • Opracowanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych
    • Wykonywanie testów aplikacji i zgłaszanie wykrytych błędów z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
    • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

    Wymagania:

    • Studenci lub absolwenci kierunków: telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
    • Co najmniej dobra znajomość Windows 7/8/10 oraz MS Office (Word, Excel)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w firmie, czytanie dokumentacji technicznej)
    • Gotowość do pracy w wymiarze pełnego etatu
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
    • Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego (np. FCE, CAE)
    • Znajomość zagadnień z zakresu testowania

    Oferujemy:

    • Możliwość odbycia płatnego stażu w jednej z czołowych firm branży IT w Polsce z możliwością zatrudnienia
    • Praca w międzynarodowym środowisku oraz ścisła współpraca z koordynatorem projektu
    • Zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie testowania oprogramowania
    • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Tester - staż.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.