Tłumacz Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-17
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-10-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

WIONET należy do grupy międzynarodowych liderów branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw z sektorów zaawansowanych technologii. Jednym z obszarów naszej specjalizacji jest motoryzacja. Obsługujemy czołowe koncerny motoryzacyjne, którym zapewniamy kompleksową obsługę na poziomie central producentów, dystrybutorów krajowych i sieci dealerskich.
Dzięki doświadczonej, starannie dobieranej kadrze specjalistów i wieloletniemu doświadczeniu realizujemy najbardziej złożone projekty motoryzacyjne o objętości liczonej w dziesiątkach milionów słów rocznie. W związku z rozwojem naszych projektów motoryzacyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalność: motoryzacja, kombinacja: angielski > polski

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie stałe w pełnym wymiarze czasu (pełny etat)
  • Praca stacjonarna w naszym biurze w Warszawie w ustalonych godzinach
  • Tłumaczenia pisemne techniczne z zakresu motoryzacji (angielski > polski)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność komunikowania się w języku polskim
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (znajomość oprogramowania CAT będzie dodatkowym atutem)
  • Dokładność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w profesjonalnym międzynarodowym zespole sympatyków motoryzacji
  • Możliwość udziału w szkoleniach językowych
  • Możliwość udziału w szkoleniach informatycznych z zakresu oprogramowania CAT
  • Możliwość udziału w szkoleniach produktowych organizowanych przez importerów samochodów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WIONET Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się