Tokarz - Frezer

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy

Ignacego Łukasiewicza 1

Kraków

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie
ogłasza konkurs na stanowisko:
Tokarz / Frezer

Wymagania dla kandydatów:

  • wykształcenie min. zawodowe - tokarz / frezer, mile widziane średnie,
  • umiejętności manualne, konieczne przy toczeniu i frezowaniu,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie wyżej wymienionych prac,
  • umiejętność obsługi innych maszyn warsztatowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • właściwa organizacja pracy i terminowość realizacji prac,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wszelkich robót tokarskich, frezarskich,
  • wykonywanie, dorabianie elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania aparatury naukowo-badawczej i stanowisk badawczych,
  • wykonywanie prac pomocniczych, tj. prace konserwacyjno-remontowe, związane z obsługą urządzeń i instalacji technicznych.

Aplikację obejmującą CV i list motywacyjny z dopiskiem o zgodzie kandydata na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 20 lipca 2020 roku za pomocą przycisku Aplikuj.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy