Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tokarz/Frezer

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektrocarbon Sp. z o.o.

    Producent szczotek węglowych do maszyn elektrycznych oraz wyrobów z aluminium i innych metali, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    • obrabianie elementów na tokarkach, szlifierkach i frezarkach manualnych
    • toczenie, frezowanie, szlifowanie i obróbka ręczna elementów
    • wykonywanie i naprawianie narzędzi skrawających (noże tokarskie, frezy, gwintowniki itp.)
    • dobór narzędzi i parametrów obróbki
    • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz o porządek na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
    • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.