Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tooling Engineer

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

    Dla naszego Klienta, lidera w zakresie produkcji armatury sanitarnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    JK/TOO/1514

    Zakres obowiązków:

    - modernizacja narzędzi w celu zoptymalizowania produkcji oraz kosztów,
    - tworzenie niezbędnych projektów oraz dokumentacji (3D, 2D etc.),
    - przeglądy oraz naprawa narzędzi, modułów, części,
    - kontrola jakości przychodzących elementów,
    - wspieranie zespołu techników wiedzą oraz doświadczeniem,
    - współpraca i koordynowanie zewnętrznych dostawców usług i sprzętu,
    - wsparcie innych zespołów: Produkcji oraz Jakości,
    - tworzenie dokumentacji i raportów,
    - rozwiązywanie bieżących problemów.

    Oczekiwania:

    - wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii materiałowej, metalurgii i pokrewne,
    - znajomość zasad i rozwiązań technicznych stosowanych w projektowaniu i produkcji narzędzi,
    - doświadczenie na analogicznym stanowisku (minimum 2 lata),
    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    - bardzo dobra znajomość MsOffice,
    - samodzielność, odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    - pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku,
    - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
    - przyjazną atmosferę pracy,
    - wsparcie w zakresie relokacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Wyser Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
    Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
    Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Wyser Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182