Travel Operations Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa EXCLUSIVE WORLD świadczy usługi profesjonalnej i kompleksowej organizacji podróży służbowych, wsparcia w zakresie relokacji pracowników na całym świecie oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Ponadto jest jednym z największych operatorów hoteli apartamentowych w Polsce. Z pasją tworzymy każdy szczegół oferty wyznaczając nowe standardy w branży turystycznej i hotelarskiej.

    W EXCLUSIVE WORLD uczymy prowadzenia biznesu, dbamy o dobrą atmosferę i środowisko pracy, łączymy wprost wynagrodzenie z efektywnością umożliwiając nielimitowany rozwój zarobków. Stawiamy na odważnych, dając im dużą samodzielność w zamian za odpowiedzialność i uczciwość w działaniu. Do zespołu poszukujemy wyjątkowych ludzi.

    Dynamicznie rozwijająca się firma EXCLUSIVE WORLD do Działu Global Travel Operations poszukuje pracownika na stanowisko:

    Travel Operations Specialist (Corporate Travel)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Jeśli:

    • jesteś typem sprzedawcy - kreatywny, z inicjatywą, lubisz działać i nigdy się nie poddajesz
    • jesteś przedsiębiorczy i rozumiesz podejście nastawione na wynik
    • lubisz ludzi, jesteś pełen pasji i energii, lubisz wyzwania
    • Twoje podejście do biznesu dobrze odzwierciedla powiedzenie „the sky is the limit”

    - zapraszamy do współpracy!

    Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem w branży turystycznej – rozwiniesz z nami skrzydła.

    Jeżeli nie masz dużego doświadczenia, ale wykażesz się inicjatywą i pomysłowością – nauczymy Cię!

    Obowiązki:

    • Obsługa zapytań dot. podróży służbowych oraz relokacji klientów biznesowych na całym świecie
    • Wyszukiwanie i oferowanie najlepszych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
    • Zarządzanie rezerwacjami oraz fakturowanie/windykacja należności
    • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta przy każdej transakcji
    • Negocjacje cen i warunków z dostawcami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w organizacji podróży (doświadczenie zawodowe lub prywatne – Erasmus, podróże organizowane na własną rękę)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – obsługa klienta w języku angielskim
    • Znajomość innych języków obcych (dobra znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem)
    • Znajomość GDS (Amadeus) będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, obowiązkowość i rzetelność
    • Profesjonalizm w działaniu, duże zaangażowanie, inicjatywa i chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office
    • Co najmniej jedna pasja!

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty
    • Pełne wsparcie młodego, zaangażowanego zespołu pracowników
    • Atrakcyjne zasady wynagradzania oparte o system prowizyjny
    • Możliwość rozwoju w strukturach stabilnej firmy działającej na arenie międzynarodowej
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Narzędzia pracy (telefon, laptop, auto do dyspozycji na cele służbowe)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).