Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Trener Data Science

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Vertabelo jest polską spółką zlokalizowaną w Warszawie. Celem firmy jest dostarczanie internetowych, interaktywnych kursów oraz narzędzi z obszaru Data Science. W związku z intensywnym rozwojem spółki szukamy nowych, utalentowanych współpracowników, którzy wzmocnią nasz zespół. Aby dowiedzieć się więcej o nas i naszych produktach zapraszamy na strony internetowe vertabelo.com oraz academy.vertabelo.com

Do zespołu Vertabelo Academy szukamy osób pasjonujących się edukacją, które pomogą nam w przygotowaniu nowych, interaktywnych kursów z obszarów SQL, R, Python, statystyka, wizualizacja danych, Machine Learning. Obecnie Vertabelo Academy to platforma internetowa dostarczająca interaktywne kursy języka SQL, z których skorzystało już ponad 30 tysięcy osób na całym świecie. Obecnie intensywnie rozwijamy platformę w wymienionych wyżej aspektach z zakresu Data Science.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie w języku angielskim treści interaktywnych kursów:
    • opracowanie zakresu i koncepcji kursu,
    • stworzenie szczegółowego planu kursu,
    • przygotowanie instrukcji, ćwiczeń i danych do kursu.
  • Nadzór merytoryczny nad procesem wytwarzania nowego kursu:
    • wprowadzenie modyfikacji do treści wynikłych w procesie umieszczania kursu na platformie (np. dopisanie bardziej szczegółowych instrukcji, rozdzielenie trudnego ćwiczenia na kilka prostszych ćwiczeń, zmiana kolejności ćwiczeń),
    • wprowadzenie odpowiednich modyfikacji do treści po testach wewnętrznych,
    • współpraca z grafikiem przy przygotowaniu ilustracji do kursu.
Wymagane kwalifikacje:
  • Wyższe wykształcenie informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL.
  • Przynajmniej ogólna znajomość zagadnień z innych obszarów Data Science.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Pasja i umiejętność przekazywania wiedzy.
  • Umiejętność tworzenia interesujących materiałów edukacyjnych.
  • Łatwość zwięzłego, czytelnego, pisemnego wypowiadania się na zadany temat.
  • Dbałość o szczegóły.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów, warsztatów.
  • Praktyczna znajomość technologii przetwarzania danych (np. R, Python, wizualizacja, statystyka, machine learning).
Warunki zatrudnienia:
  • Proces rekrutacji: analiza CV, wykonanie zdalne zleconego zadania, rozmowa kwalifikacyjna.
  • Praca stacjonarna, możliwość realizacji części zadań zdalnie.
  • Miejsce pracy: Warszawa, okolice stacji metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ z dopiskiem: Trener Data Science

Na zgłoszeniu proszę umieścić klauzulę o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się