Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szkoleniowiec IT – Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Naukowe PWN SA
    ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
    pwn.pl

    Wydawnictwo Naukowe PWN realizuje misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których nasi Klienci będą korzystać przez całe życie. Każdego roku nakładem PWN ukazuje się ponad 200 tytułów, w tym publikacje książkowe, e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne. PWN konsekwentnie umacnia oraz rozszerza swoją działalność dostawcy usług wydawniczych, szkoleniowych i konferencyjnych. Stawiamy na rozwój technologii i różnorodność produktów. Przykładami są pierwsza w Polsce wirtualna czytelnia książek dla klientów instytucjonalnych – IBUK Libra oraz intensywne kursy programistyczne prowadzone przez Reaktor PWN.

    W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowatorskiego, opartego na amerykańskich inspiracjach,
    certyfikowanego projektu szkoleniowego REAKTOR PWN,
    poszukujemy Kandydatów
    zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju jako:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • uczenie kursantów praktycznych umiejętności programowania umożliwiających zdobycie zatrudnienia,
    • tworzenie i współtworzenie kursów programowania,
    • prowadzenie szkoleń w różnych miastach Polski – Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z programowania – warunek konieczny,
    • bardzo dobrej znajomości jednego lub kilku języków programowania: Java, Python, CSS3, JavaScript,
    • znajomości nowoczesnych trendów w edukacji i branży IT,
    • doskonałych zdolności komunikacyjnych, skutecznego nauczania, cierpliwości i otwartości,
    • gotowości do wyjazdów na szkolenia w intensywnej, kilkutygodniowej formule,
    • dobrej znajomości języka angielskiego.
    W zamian oferujemy:
    • współpracę z liderem w zakresie edukacji i firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Nasze wartości
    top
    top