Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Szkoleniowiec IT – Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wydawnictwo Naukowe PWN SA
ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
pwn.pl

Wydawnictwo Naukowe PWN realizuje misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których nasi Klienci będą korzystać przez całe życie. Każdego roku nakładem PWN ukazuje się ponad 200 tytułów, w tym publikacje książkowe, e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne. PWN konsekwentnie umacnia oraz rozszerza swoją działalność dostawcy usług wydawniczych, szkoleniowych i konferencyjnych. Stawiamy na rozwój technologii i różnorodność produktów. Przykładami są pierwsza w Polsce wirtualna czytelnia książek dla klientów instytucjonalnych – IBUK Libra oraz intensywne kursy programistyczne prowadzone przez Reaktor PWN.

W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowatorskiego, opartego na amerykańskich inspiracjach,
certyfikowanego projektu szkoleniowego REAKTOR PWN,
poszukujemy Kandydatów
zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju jako:
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • uczenie kursantów praktycznych umiejętności programowania umożliwiających zdobycie zatrudnienia,
  • tworzenie i współtworzenie kursów programowania,
  • prowadzenie szkoleń w różnych miastach Polski – Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z programowania – warunek konieczny,
  • bardzo dobrej znajomości jednego lub kilku języków programowania: Java, Python, CSS3, JavaScript,
  • znajomości nowoczesnych trendów w edukacji i branży IT,
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych, skutecznego nauczania, cierpliwości i otwartości,
  • gotowości do wyjazdów na szkolenia w intensywnej, kilkutygodniowej formule,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.
W zamian oferujemy:
  • współpracę z liderem w zakresie edukacji i firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Nasze wartości
top
top