Trener Sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
    Miejsce pracy: Lublin

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • współfinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • pracę u lidera w swojej branży,
    • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych,
    • udział w ciekawych projektach,
    • pracę z przyjaznym i zgranym zespołem.

    Główne obowiązki:

    • rozwój kompetencji sprzedażowych pracowników sklepów poprzez szkolenia i coaching,
    • rozwój kompetencji menedżerskich,
    • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników,
    • projektowanie programów i materiałów szkoleniowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń grupowych (mile widziana szkoła trenerska),
    • doświadczenie w sprzedaży,
    • doświadczenie w prowadzeniu coachingów,
    • wykształcenie wyższe,
    • umiejętności konstruktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
    • mile widziane doświadczenie menedżerskie,
    • chęć do ciągłego doskonalenia i rozwoju,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kat. B i własny samochód (zwracamy koszty).