UI-UX Designer

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UI/UX Designer

    KIM JESTEŚMY?

    Jesteśmy firmą dostarczającą platformę IT dla pracowników sektora upadłości w USA. Cenimy sobie wyzwania, jakie przed nami stawiają nasi klienci. Tworzymy rozwiązania, które upraszczają wykonywanie codziennych procedur prawnikom i syndykom w Stanach Zjednoczonych. Oprócz nowoczesnych rozwiązań IT, wyróżnia nas na amerykańskim rynku wysoki poziom usług wsparcia.

    CO ROBIMY?

    Nasz zespół tworzy kompleksowe roziwązania IT, które optymalizują zarządzanie sprawami upadłościowymi w USA. W oparciu o najnowsze technologie oraz we współpracy z ekspertami prawa upadłościowego, oprogramowanie tworzone w Łodzi jest najbardziej intuicyjnym oraz łatwym w obsłudze narzędziem w branży.

    OPIS STANOWISKA

    Stanowisko przeznaczone jest dla projektanta UI/UX, który dołączy do zespołu rozwijającego szereg naszych produktów. Poszukujemy osoby z praktycznym podejściem do budowania interfejsu użytkownika i portfolio wykonanych projektów graficznych.

    CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

    • Projektowaniem interfejsu użytkownika dla naszych produktów
    • Ścisłą współpracą z programistami, analitykami biznesowymi oraz UI/UX designerami zarówno z Polski, jak i z USA
    • Przygotowywaniem graficznych komponentów webowych
    • Przygotowywaniem projektów graficznych

    CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

    • Doświadczenia w projektowaniu webowych interfejsów użytkownika
    • Doświadczenia w pracy z narzędziami Photoshop, Illustrator
    • Umiejętności odpowiedniego doboru kolorów oraz typografii
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Dobrych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
    • Dokładności i sumienności
    • Zaangażowania w rozwijanie własnych umiejętności

    MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z:

    • Doświadczenie w budowaniu prototypów aplikacji w programach, takich jak: Adobe XD i Sketch App
    • Umiejętność praktycznego zastosowania zagadnień związanych z user experience zarówno w aplikacjach webowych, mobilnych, jak i stand-alone
    Prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    „Wzięcie udziału w rekrutacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez BMS Poland sp. z o.o. w Łodzi, ul. Wólczańska 178, 90-530 Łódź, zarejestrowanej w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000380334, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łódź-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, REGON 101050592, NIP 7252042102, danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach (w tym: w CV) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1). Wszelkie informacje związane z przetwarzaniem danych przez BMS Poland sp. z o.o. dla celów rekrutacji, w tym wzór zgód na przetwarzanie danych, można znaleźć pod tym linkiem.
    Prosimy o zapoznanie z treścią ww. d okumentów, a także o z ałączenie do CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie danych osobowych do państwa trzeciego.”