Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ustawiacz

  • opolskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych, poszukuje osób na stanowisko:
    USTAWIACZ

    Poszukujemy kandydatów
    z województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie prac manewrowych w obrębie bocznicy kolejowej
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w stałych harmonogramach
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • motywację w formie systemu kart przedpłaconych
    • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
    • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowana przez pracodawcę
    • pakiet świadczeń socjalnych:
      • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
      • dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)
      • dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
      • dofinansowanie do kart MULTISPORT
    • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    Wymagania:

    • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego
    • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
    • inne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem
    • odpowiedzialność i sumienność

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    W tytule proszę wpisać: „rekrutacja ustawiaczy”.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 795 524 428, 795 524 429 .

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.