UX Designer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 28.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opis
UX Designer
Miejsce pracy: Poznań

0 firmie:

XTM International Limited jest wiodącą firmą tworzącą i rozwijającą oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia oraz zarządzania projektami tłumaczeniowymi.

Dzięki prostym i wydajnym rozwiązaniom w chmurze, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów z całego świata.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury i interfejsu naszej aplikacji
  • Przygotowywanie szablonów (mock-ups)
  • Przeprowadzanie analiz przydatności aplikacji
  • Korygowanie oprogramowania na podstawie obserwacji zachowań użytkowników i własnych doświadczeń
  • Projektowanie UI ze szczególną dbałością o szczegóły

Nasze wymagania:

  • Znajomość technik projektowania, podstawowa znajomość Usability oraz zasad UX
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość obecnych trendów w projektowaniu UX
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem graficznym Adobe Photoshop
  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły i możliwości

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę mającą realny wpływ na rozwój firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Współpracę ze światowymi liderami w swoich branżach
  • Udział w bardzo ciekawych projektach

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się