Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
UX Designer
Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: ER/2017/7/AD
W eRecruiter codziennie pomagamy tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć idealnych kandydatów - Ciebie też. Jesteśmy liderem wśród rozwiązań wspierających rekrutacje w Polsce, sprzedawanych
w modelu Software as a Service (SaaS). Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie; wspiera zarówno selekcję aplikacji, jak i publikację ogłoszeń czy komunikację
z kandydatami. Chcemy abyś rozwijał go z nami!

eRecruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj, która jest również właścicielem serwisu Pracuj.pl.

Twoje obowiązki:

  • praca nad rozwojem systemu SaaS - eRecruiter
  • badanie potrzeb użytkowników systemu
  • analizowanie wymagań biznesowych i technicznych
  • budowanie rozwiązań i logiki działania aplikacji
  • tworzenie makiet i prototypów
  • praca z Project Managerem i zespołem developerskim
  • prezentowanie rozwiązań przed zespołem i interesariuszami
  • weryfikacja, czy wdrożone rozwiązania spełniają założone cele biznesowe

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu serwisów www (także responsywnych)
  • znajomości Axure’a lub innego programu do prototypownia np. UX Pin lub Balsamiq
  • umiejętności definiowania problemów i potrzeb użytkowników oraz proponowania rozwiązania
  • umiejętności logicznego myślenia i przekładania złożonej logiki systemu na intuicyjne ścieżki dla użytkownika
  • doświadczenia w pracy z programistami, grafikami oraz biznesem
  • doświadczenia w pracy z danymi ilościowymi i jakościowymi
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych

Mile widziane:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań z użytkownikami
  • doświadczenie w pracy z Google Analytics
  • znajomość pakietu Adobe

Co możemy Ci zaoferować?

umowę
o pracę
budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
dofinansowanie do
nauki j. angielskiego
i rosyjskiego
dostęp do firmowej biblioteki
możliwość
pracy zdalnej
(2x w miesiącu)
system kafeteryjny
(bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
ubezpieczenie
na życie
prywatna
opieka medyczna
dobra lokalizacja
biura
praca od
poniedziałku
do piątku
ogólnofirmowe
i działowe wyjazdy integracyjne
owocowe
poniedziałki

Za co cenią nas pracownicy?

"Świetny zespół profesjonalistów
z odpowiednim nastawieniem do życia i rozwoju swojej kariery."
"Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."
"Firma jest liderem w swojej branży, zawsze stara się być o krok przed innymi."
"Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami – ciągle sięgamy po nowe."
bottom1

Proces rekrutacyjny

  • Etap 1. Spotkanie indywidualne z HR oraz Managerem Zespołu
  • Etap 2. Zadanie domowe
  • Etap 3. Spotkanie indywidualne z Managerem Zespołu i Product Ownerem (prezentacja zadania)
Administratorem danych jest eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
bottom2

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się