Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, jeden z wiodących, stale rozwijających się banków w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

    UX Designer
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: 19/2018

    Zadania:

    • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji oraz serwisów WWW
    • Tworzenie propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla developerów
    • Współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzanych zmian
    • Opracowywanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX
    • Przeprowadzenie badań użyteczności i testów funkcjonalnych

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia w projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych (poparte portfolio) lub przy zadaniach związanych z UX
    • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, prowadzeniu analiz, definiowaniu wymagań funkcjonalnych  i projektowaniu architektury informacji
    • Doświadczenie przy projektach e-commerce lub aplikacji mobilnych będę dodatkowym atutem
    • Zaawansowana wiedza praktyczna do pracy z Axure
    • Umiejętność tworzenia: scenariuszy testowych, przypadków użycia (use case), opisowej specyfikacji technicznej na podstawie stworzonego prototypu
    • Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi
    • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i analityczne myślenie przy wspólnym poszukiwaniu rozwiązań

    Firma oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, z zespołem otwartym na wymianę wiedzy i kreatywnych pomysłów
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rozwojowych projektach

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon.