Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX Designer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ten Square Games to firma, która podbija globalny rynek gier przeglądarkowych i mobilnych. Tworzymy gry, promujemy je i codziennie zdobywamy nowych użytkowników!

    W związku z rozwojem firmy i nowych produktów poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko:

    UX Designer
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • Odpowiedzialność za tworzenie user experience (zaczynając od pisemnego projektu, szkiców i/lub wireframów, prototypów funkcjonalnych aż do wykonania funkcjonalnego interfejsu dla istniejących i nowych gier);
    • Zrozumienie i integracja dużych ilości danych w potężny, dynamiczny i funkcjonalny user experience;
    • Współpraca z artystami, game designerami i programistami w celu pełnej integracji elementów estetycznych, mechanicznych i technicznych interfejsu użytkownika produktu.

    Wymagania:

    • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako UI/UX designer nad co najmniej jedną grą (najlepiej mobilną);
    • Głębokie zrozumienie podstaw designu UI/UX lub usability;
    • Doświadczenie w naukowym i badawczym podejściu do rozwiązywania złożonych problemów UX;
    • Umiejętność ciągłej korekty, upraszczania i ulepszania istniejących projektów w celu poprawienia odbioru aplikacji przez użytkowników;
    • Doświadczenie w tworzeniu journey mappingu, wireframów, designu wizualnego, prototypów interaktywnych i dokumentacji projektów;
    • Podejmowanie ryzyka w designie, nowatorskie podejście i umiejętność stworzenia produktu, z którego gracze z chęcią będą korzystać;
    • Umiejętność efektywnej komunikacji między projektowaniem, estetyką i programowaniem;
    • Umiejętność pracy przy szybko zmieniających się wymaganiach i krótkich terminach;
    • Znajomość przynajmniej jednego narzędzia prototypowego do tworzenia prototypów funkcjonalnych;
    • Zamiłowanie do gier.

    Dodatkowe umiejętności:

    • Biegła obsługa Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Flash, After Effects, itd.);
    • Doświadczenie w pracy z Unity;
    • Dyplom ukończenia studiów na kierunku kognitywistyka, psychologia, industrial design, product design, UX design lub innym związanym z naukami stosowanymi.

    Portfolio:

    • Portfolio, które pokazuje zrozumienie procesu tworzenia UI/UX od koncepcji do zakończenia projektu;
    • Przykłady działających prototypów interfejsów (najlepiej w formie interaktywnej - może być video);
    • Przykłady projektów UI/UX z poprzednich zakończonych produktów / stron komercyjnych.

    Oferujemy:

    • Dobre wynagrodzenie określane na podstawie doświadczenia, umiejętności i wyników pracy;
    • Rozwój zawodowy w branży gier przeglądarkowych i mobilnych;
    • Pracę na pełen etat w siedzibie firmy we Wrocławiu;
    • Pracę z ludźmi, którzy kochają gry;
    • Przyjazną atmosferę w pracy;
    • Szeroki pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, spotkania i wyjazdy integracyjne;
    • Przyjazną atmosferę w pracy i świeże owoce każdego dnia :)

    Pamiętaj o klauzulach! :)

    Administratorem danych jest Ten Square Games S.A. z siedzibą ul. Jana Długosza 60, 51-162 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.