Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

UX/ UI Designer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy doświadczonego UX/UI Designera, który będzie odpowiedzialny za proponowanie najlepszych dla użytkowników rozwiązań podczas projektowania nowych oraz optymalizowania aktualnie posiadanych produktów.

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia w projektowaniu doświadczeń użytkownika
    • Doświadczenia w projektowaniu interfejsów aplikacji internetowych oraz mobilnych popartego portfolio
    • Wiedzy z zakresu usability, UX, HCI oraz bardzo dobrej znajomości narzędzi do prototypownia interfejsów webowych czy mobilnych aplikacji
    • Doświadczenia w prowadzeniu badań ilościowych oraz jakościowych
    • Zmysłu estetycznego i kreatywności przy projektowaniu GUI
    • Ogólnej wiedzy o możliwościach technologicznych i ograniczeniach popularnych silników stron www/ aplikacji mobilnych
    • Umiejętności analizowania danych (Google Analytics, Data Studio, ankiety NPS, heatmapa, raporty badawcze itp.) i wyciągania z nich wniosków
    • Umiejętności analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT
    • Zapału do bieżącego monitorowania trendów w UX/UI designie
    • Umiejętności znajdowania dobrych rozwiązań oraz jasnego tłumaczenia ich działania i zastosowania

    Za co będziesz odpowiedzialny/na?

    • Za przekładanie wymagań biznesowych na interakcje i elementy systemu
    • Za tworzenie architektury informacji i projektowanie UX we współpracy z zespołem strategicznym
    • Za przygotowywanie interaktywnych i statycznych makiet
    • Za budowanie rozwiązań i logiki działania naszych aplikacji
    • Za współpracę z analitykami biznesowymi w celu ulepszania interfejsów graficznych w istniejących aplikacjach

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym
    • Możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia, przy projektach o zasięgu międzynarodowym
    • Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dostęp do świetnie wyposażonej kuchni i pyszną kawę
    • Pracę w zgranym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kursy językowe
    • Game room i dużo wspólnych wyjść
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.