Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Warehouse and Office Support

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Fastenal Europe sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Warehouse and office support
    Umowa o pracę tymczasową / zleceniemożliwością przejścia na umowę na pełen etat po okresie próbnym

    Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w języku angielskim za pomocą przycisku "APLIKUJ"
    Język angielski to również język w którym odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna.
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Prace pomocnicze związane z obsługą administracyjną biura oraz magazynu
    • Bieżące kontakty z klientami firmy oraz dostawcami
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością oddziału
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji wewnątrz oddziału
    • Wsparcie w projektach realizowanych przez firmę
    • Praca z firmowym systemem magazynowym

    Oczekiwania:

    • Poszukujemy osób uczących się / Mile widziani studenci którzy wchodzą na rynek pracy, bez doświadczenia .
    • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny. Jako, że jest to język na co dzień używany w firmie)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Dobre umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Motywujące i konkurencyjne wynagrodzenie
    • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy
    • Możliwości rozwoju kariery zawodowej
    • Pracę w stabilnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie.
    • Do wyboru 2 lub 3 dniowy system pracy który traktujemy jako okres próbny, po tym okresie chcielibyśmy zaproponować Ci prace na pełen etat !
    • Konkurencyjne warunki finansowe : 12.5 PLN Netto za godzinę plus system bonusowy zależny od zaangażowania.
    Przy pracy tylko dwa razy w tygodniu 800 PLN, przy systemie trzydniowym 1200 PLN Netto
    Praca od pon. do piątku ( dni do wyboru ) 8.30 – 17.00.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )