Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wealth Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Nr Ref.: HR/DPB/02/2018

    Zadania i odpowiedzialność:

    • Przygotowanie i wdrożenie strategii sprzedaży produktów finansowych w obszarze rynku kapitałowego
    • Inicjowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedażowej i wzrost dochodowości określonych segmentów Klienta Zamożnego
    • Monitorowanie trendów w obszarze finansów i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w wpływających na zwiększenie efektywności sprzedażowej lub satysfakcji Klientów
    • Dzielenie się doświadczeniami i najlepszymi praktykami z Doradcami i Menadżerami zainteresowanymi inicjatywami w obszarze obsługi klienta
    • Przygotowywanie i wdrażanie ofert dla klienta zamożnego Private Client,

    Oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym lub zarządzaniu projektami/procesami
    • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów zamożnych
    • Bardzo dobrej znajomości produktów finansowych z zakresu rynku kapitałowego
    • Bardzo wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
    • Bardzo dobrej znajomości i umiejętności wykorzystania narzędzi (MS Office)
    • Umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu i przy zmieniających się oczekiwaniach biznesowych
    • Umiejętności przekonywania, budowania relacji, efektywnej komunikacji
    • Profesjonalizmu, wysokiej kultury osobistej
    • Wykształcenie wyższe: finanse, ekonomia, zarządzanie
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i konkurencyjne warunki zatrudnienia
    • Dowolna forma zatrudnienia
    • Unikalną możliwość współtworzenia strategii Firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KD Life Monika Maćkiewicz z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.