Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Analyst

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Execon – wspieramy Klientów w rozwoju e-commerce. Tworzymy rozwiązania w oparciu o technologie wiodących graczy – IBM, Oracle, SAS oraz produkty własne. Wieloletnie doświadczenie, a także wyjątkowy potencjał całego zespołu umożliwił nam stworzenie platformy Abee Cloud, wykorzystywanej dziś przez wiodące firmy do optymalizacji sprzedaży internetowej oraz kolekcji danych o ruchu.

    Pracujemy z największymi, dobrze znanymi markami m.in. wiodącymi telekomami operującymi na świecie, firmami logistycznymi oraz paliwowo-energetycznymi. Podnosimy satysfakcję użytkowników i jakość świadczonych usług, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania IT.

    Dołącz do Zespołu w Warszawie – wraz z pozostałymi ekspertami będziesz uczestniczyć w projektach realizowanych dla naszych Klientów.

    Zadania:

    • analiza zachowań użytkowników w celu optymalizacji konwersji w serwisach Klientów
    • wsparcie w procesie realizowanych przez Execon złożonych testów multiwariantowych oraz A/B
    • stała analiza i monitoring efektywności serwisu Klientów
    • opracowywanie i rekomendacje zmian optymalizacyjnych
    • tworzenie raportów dotyczących działania serwisu

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze analityki internetowej
    • silnych kompetencji w obszarze analizy i interpretacji danych, wnioskowania oraz tworzenia rekomendacji
    • doświadczenia w optymalizacji współczynnika konwersji
    • znajomości przynajmniej jednego z narzędzi np. Tealeaf, HotJar, Google Analytics, Google Tag Manager lub dowolne inne narzędzia analityczne.
    • dużej kreatywności i skuteczności przy analizie dużych zbiorów danych o zachowaniu użytkowników

    Dodatkowo docenimy:

    • doświadczenie w pracy z narzędziami Marketing Automation
    • dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z narzędzi: SQL, Python/Pyspark (połączona z doświadczeniem w modelowaniu danych), Spark/Java, Hadoop

    Co zapewniamy:

    • rozwój zawodowy i liczne wyzwania
    • szkolenia wewnętrzne i spotkania firmowe
    • elastyczny czas pracy (z możliwością pracy zdalnej)
    • różne formy zatrudnienia (do doprecyzowania)
    • bonusy za zrealizowane z sukcesem projekty - docenimy Twoją skuteczność
    • pakiet medyczny dla Ciebie i bliskich
    • kartę Multisport
    • smaczną kawę, owoce i 50 metrów do stacji metra Stare Bielany :)
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".
    Prosimy od zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”