Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Designer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-09-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce natomiast swoją centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych kilkudziesięciu sklepów, rozbudowujemy poszczególne działy w centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Kogo szukamy?

Do dynamicznie rozwijającego się Działu Marketingu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Stworzenie spójnej koncepcji graficznej layoutu w ramach strony www, sklepu internetowego i aplikacji mobilnej
  • Ścisła współpraca z Front-end Developerem
  • Rozwijanie i optymalizacja istniejących aplikacji i serwisów internetowych

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu responsywnych layoutów stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Znajomość trendów w webdesignie
  • Znajomość wzorców projektowych: Material Design, Flat Design, itp.
  • Wiedza na temat projektowania layoutów dla różnych platform, przeglądarek i rozdzielczości
  • Dobre zrozumienie możliwości technologii (HTML, CSS, aplikacje mobilne, RWD)
  • Podstawowa wiedza z zakresu usability
  • Kreatywność, dokładność i dbałość o szczegóły w trakcie projektowania
  • Bardzo dobra obsługa Photoshop

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków
  • Współtworzenie nowych rozwiązań na rynku detalicznym
  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy
  • Bogaty pakiet socjalny

Aby zaaplikować na stanowisko, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się