Web Developer PHP

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-05-08
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-06-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Polska, Gdańsk
    Nr ref.: AKC/PH/GDN/5/P

    Rozwijamy wewnętrzny Zespół Developerski odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie aplikacji webowych. Skupiamy sie na back-endzie aplikacji pracując w SCRUMie.

    Obowiązki:

    • Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP 7.x, JS, jQuery, HTML/CSS, LESS/SASS
    • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
    • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych aplikacji
    • Praca nad architekturą aplikacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu rozbudowanych aplikacji webowych z zastosowaniem PHP, HTML/CSS, JS, jQuery
    • Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania wybranego z popularnych frameworków
    • Nastawienie na tworzenie nowych rozwiązań, własna inicjatywa, kreatywność
    • Nastawienie na rozwój w obszarze architektury aplikacji

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Web Developer PHP.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych