Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Developer

  • Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Rotom, specjalista w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla firm, oferuje ciekawe perspektywy rozwoju. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Śląska

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • Wprowadzanie zmian w układzie graficznym stron internetowych Grupy Rotom
    • Proponowanie i tworzenie nowych rozwiązań oraz funkcji serwisów Grupy Rotom
    • Rozwijanie technicznego zaplecza stron internetowych
    • Tworzenie nowych stron internetowych

    WYMAGANIA:

    • Znajomość systemu Magento
    • Wysokie umiejętności techniczne i webdesign w oparciu o platformę Magento
    • Znajomość języka HTML, PHP, CSS, JavaScript
    • Umiejętności analityczne
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Dobre warunki pracy
    • Pracę w młodej, prężnej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Zgłoszenia wraz z CV oraz klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.