Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Webmaster - Grafik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BLUE STYLE Sp. z o.o.

    Biuro Podróży Blue Style Sp. z o.o., właściciel marki Sun&Fun Holidays, posiadający duże doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do takich krajów jak Egipt, Tunezja, Turcja, Bułgaria, Grecja i Albania poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Monitorowanie działania strony internetowej,
    • Analiza zachowań użytkowników strony,
    • Aktywne wspieranie sprzedaży on-line i zwiększenie jej efektywności,
    • Analiza rynku i działań konkurencji w Internecie,
    • Optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej,
    • Projektowanie materiałów graficznych- doskonała znajomość programów i zagadnień związanych z projektowaniem nowoczesnych i estetycznych leyoutów,
    • Aktualizacja witryny internetowej.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych,
    • Znajomość technik webowych,
    • Znajomość środowiska internetowego,
    • Wiedza na temat marketingu internetowego,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, profesjonalnym zespole,
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w dwóch wersjach- polskiej i angielskiej na adres mailowy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Blue Style Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.