Oferta pracy

Webmaster - Web Developer - Front End Developer

AfterwebO firmie

6 257‐9 093 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Krakowska 119
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Afterweb

Krakowska 119

Wrocław

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta związana z marketingiem w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową: https://afterweb.pl/

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do działu realizacji.

Wynagrodzenie: podstawa od 4500zł netto do 6500zł netto

Opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • tworzenie i rozbudowa stron internetowych oraz sklepów w oparciu o WordPress, PrestaShop,
  • SEO / Optymalizacja kodu stron i sklepów internetowych naszych Klientów,

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości HTML5, CSS3,
  • dobrej znajomości PHP i baz danych MySQL, PostgreSQL,
  • podstawowej znajomości JavaScript i/lub jQuery,
  • znajomości .htaccess - mod_rewrite,
  • praktycznej znajomości budowania projektów RWD,
  • umiejętności szybkiego uczenia się i komunikatywności,
  • wysokiego poziomu motywacji do osiągania ambitnych celów,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • chęci do wspólnego realizowania misji firmy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomości popularnych CMS’ów i platform sklepowych (np. WordPress, Drupal, Joomla, PrestaShop, Magento itp.),
  • znajomość zasad SEO / Optymalizacji stron www pod wyszukiwarki,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia dużych projektów,
  • znajomość oprogramowania graficznego,
  • znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • doświadczenie w WooCommerce,
  • doświadczenie w PrestaShop.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia,
  • prywatną opiekę medyczną w LUXMED,
  • szansę rozwoju poprzez pracę ze specjalistami przy ciekawych projektach,
  • premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • intensywny rozwój zawodowy, dzięki pakietowi szkoleń,
  • opiekę i wsparcie kierownika działu,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • pracę tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

Zgłoszenia zawierające CV należy wysłać poprzez Pracuj.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy