Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Webmethods Specialist

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
    Work place: Bydgoszcz
    Nr ref.: AM/WS/BYD

    OPIS STANOWISKA:

    Maintenance and support of a mission and business critical integration platform. Platform is built with High Availability principles with redundant components. Activities associated to the assignment:

    • Incident investigation, diagnosis and resolution
    • Code deployment as part of change management process
    • Triggering proactive problem management based on data analysis to reduce the number of incidents
    • Perform patching as part of lifecycle management
    • SPOC towards the customer
    • Driving continuous improvement and automation in order to:
      • Enable frequent deployments of customer created developments
      • Increase the quality and coverage of regression tests
      • Increase the code quality by setting principles for Dev team
      • Automate routine operational tasks
      • Perform developments of new tools which would make operations more effective
    WYMAGANIA:
    • Experience in Webmethods products, preferably: administration/maintenance/installation
      • Products: MWS, Integration Server, Universal Messaging, Trading Networks, Enterprise Gateway
    • Experience in working with Unix systems (preferably AIX)
    • Strong communication, candidate will be interacting with customer
    • Experience in working with multiple teams to define solution.
    • Experience in working with tools such as Jenkins, SVN, Ansible, Rundeck
    • Scripting skills
    OFERUJEMY:
    • Long-term B2B contract
    • Insurance package on preferential terms
    • Optional medical and sports package
    • Continuous support of our consultant

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom