Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

WMS Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się i elastycznej organizacji;
    • możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
    • umowę o pracę, kartę multisport, prywatną opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dopłatę do „wczasów pod gruszą” i inne).

    Zadania:

    • uczestnictwo w określaniu zakresu projektu;
    • zapewnienie zgodności z wszelkimi mającymi zastosowanie standardami organizacyjnymi;
    • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu rozwiązywania problemów z WMS;
    • translacja wymagań biznesowych na projekt techniczny;
    • opracowanie planów pracy i zapotrzebowania na personel do obsługi aplikacji WMS.

    Oczekiwania:

    • znajomość aktualnych zastosowań oprogramowania WMS w gospodarce magazynowej oraz sposób integracji z aplikacjami operacyjnymi;
    • wykształcenie wyższe informatyczne;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • zdolności interpersonalne, dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów pomimo pojawiających się trudności;
    • umiejętność planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu, asertywność;
    • doskonała komunikacja i budowanie relacji;
    • prawo jazdy kat. B;
    • znajomość operacji magazynowych oraz metodyk zarządzania projektami mile widziana.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom