Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wsparcie IT

  • Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Sapa Aluminium to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów.

    Dlatego poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i zmian, sięgają po nowoczesne pomysły, lubią pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał, uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Wsparcie IT
    (Infrastruktura)

    Miejsce pracy: Chrzanów
    Nr Ref. IT 2/Chrzanow/2015

    Zakres obowiązków:

    • Mapowanie infrastruktury Chrzanowa, przygotowanie stosownej dokumentacji
    • Rozwiązywanie incydentów związanych z infrastrukturą i obsługa zamówień zgodnych z zakresem odpowiedzialności i celami Shared Service
    • Monitorowanie i administrowanie specyficznych elementów infrastruktury IT, współpraca z globalnym centrum wsparcia w celu rozwiązywania problemów
    • Zapewnienie zgodności z procesami i polityką SSS Global IT Architecture; Global & Local Operational I  Global IT Security.
    • Wsparcie Lokalnego Klienta Biznesowego w decyzjach związanych z infrastrukturą
    • Utrzymanie specyficznej dokumentacji IT, aktualizacja licencji SW i inwentarza HW
    • Zarządzanie bazą danych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie IT, mile widziane wyższe inżynierskie
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziany certyfikat potwierdzający uprawnienia do zarządzania projektami potwierdzony certyfikatem Prince2
    • Podstawowa znajomość administracji bazami danych Oracle
    • Dobra znajomość technologii Microsoft Client & Server, mile widziana znajomość Networking

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w oparciu o umowę o pracę
    • Zdobywanie ciekawych doświadczeń i ciągłe doskonalenie w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w dynamicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883”