Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wsparcie IT

  • Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Sapa Aluminium to czołowy producent profili aluminiowych w Polsce. Oferujemy innowacyjne produkty i innowacyjne rozwiązania opierając się na spełnianiu i przekraczaniu oczekiwań naszych Klientów.

Dlatego poszukujemy osób, które nie boją się wyzwań i zmian, sięgają po nowoczesne pomysły, lubią pracować zespołowo, chcą rozwijać swój potencjał, uczyć się od najlepszych i kształtować swoją karierę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wsparcie IT
(Infrastruktura)

Miejsce pracy: Chrzanów
Nr Ref. IT 2/Chrzanow/2015

Zakres obowiązków:

  • Mapowanie infrastruktury Chrzanowa, przygotowanie stosownej dokumentacji
  • Rozwiązywanie incydentów związanych z infrastrukturą i obsługa zamówień zgodnych z zakresem odpowiedzialności i celami Shared Service
  • Monitorowanie i administrowanie specyficznych elementów infrastruktury IT, współpraca z globalnym centrum wsparcia w celu rozwiązywania problemów
  • Zapewnienie zgodności z procesami i polityką SSS Global IT Architecture; Global & Local Operational I  Global IT Security.
  • Wsparcie Lokalnego Klienta Biznesowego w decyzjach związanych z infrastrukturą
  • Utrzymanie specyficznej dokumentacji IT, aktualizacja licencji SW i inwentarza HW
  • Zarządzanie bazą danych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie IT, mile widziane wyższe inżynierskie
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany certyfikat potwierdzający uprawnienia do zarządzania projektami potwierdzony certyfikatem Prince2
  • Podstawowa znajomość administracji bazami danych Oracle
  • Dobra znajomość technologii Microsoft Client & Server, mile widziana znajomość Networking

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń i ciągłe doskonalenie w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się