Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zarządca Nieruchomości

  • Brzeg, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa City Service
łączy spółki
świadczące usługi tj.:
Fakty o nas:
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, publicznymi, komercyjnymi
Działamy na terenie Polski, Litwy Łotwy, Rosji oraz Hiszpanii
Działalność ciepłownicza
na podstawie koncesji na wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucję ciepła oraz obrót nim
Opiekujemy się budynkami
o powierzchni ponad 30 mln m2
Techniczna obsługa nieruchomości mieszkalnych, publicznych, komercyjnych
W Polsce posiadamy 21 oddziałów, 110 biur
Pogotowie techniczne 24h 7 dni w tygodniu
W Polsce zatrudniamy około 1000 pracowników, jako Grupa zatrudniamy 6 tysięcy pracowników

Grupa City Service Polska sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg

Zakres zadań:

  • Kompleksowe administrowanie przekazanymi do obsługi nieruchomościami w tym koordynowanie wszystkich współpracujących ze Wspólnotami podmiotów oraz kontrahentów – firm sprzątających, konserwatorów,
  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,
  • Organizacja zebrań właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach Mieszkaniowych i  udział w tych zebraniach,
  • Realizacja podjętych przez właścicieli lokali Wspólnot Mieszkaniowych uchwał,
  • Prowadzenie dokumentacji Wspólnoty zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umowy i  standardami firmy,
  • Monitorowanie lokalnego rynku usług i przedstawianie propozycji bezpośredniemu przełożonemu, co do zmian kontrahentów lub negocjowania warunków umów,
  • Odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych odczytów liczników głównych i lokalowych zgodnie z wymogami wynikającymi z zapisów umowy i standardów firmy,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie (techniczne, budowlane),
  • Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Miłe usposobienie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie i umiejętności w obsłudze klienta,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się