Asystentka handlowca

  • opolskie
  • Asystent
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BIM Textil-Service Sp. z o.o.

Niemiecko-polska firma BIM świadcząca proekologiczne usługi dla przemysłu.

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy w całym kraju asystentek, które będą współpracowały z handlowcami w terenie, umawiając im wizyty w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej, poligraficznej i obróbki skrawaniem.
  • Praca w domu na pełny etat, umowa o pracę, pracodawca zapewnia telefon bez limitu rozmów i laptop z dostępem do internetu.
  • Wynagrodzenie netto ("na rękę") od około 3500 zł w zależności od efektów.

Wymagania:

  • Prosimy o kontakt osoby otwarte, lubiące kontakt z ludźmi przez telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIM Textil-Service Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się