Contact Center Agent

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autovalid Sp. z o.o.

    Autovalid sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą obsługującą klientów z branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej. Pomagamy naszym klientom odnaleźć rozwiązania w dynamicznie zmieniającym się cyfrowym świecie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca polega na obsłudze istniejącego już klienta wyłącznie za pośrednictwem wewnętrznej platformy komunikacyjnej, stawiamy na ludzi posiadających umiejętność bardzo dobrej obsługi komputera (w tym skróty klawiaturowe).

    Kluczowe obowiązki:

    • internetowa obsługa klienta udzielanie odpowiedzi na pytania, rozwiązywanie problemów zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • wspieranie klientów na każdym etapie procesu
    • budowanie pozytywnych relacji z klientami, dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • przygotowywanie raportów z zakończonych działań

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym w tym używanie skrótów klawiaturowych
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
    • punktualność

    Oferujemy:

    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • dobrą atmosferę pracy
    • realną szansę na rozwoju zawodowego
    • pracę w biurowcu w centrum Warszawy
    • umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie na poziomie około 3000 - 3600 brutto (pełny etat 40 godz. tygodniowo)
    • profesjonalne szkolenia początkowe i rozwojowe.

    Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV używając przycisku aplikuj.

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Autovalid sp. z o.o. siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 165 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail”.

    INFORMATION FROM THE EMPLOYER/DATA CONTROLLER
    If you want your CV to be used in other recruitments conducted by this Employer, please additionally include the following consent in your CV: "I agree to the processing of personal data included in my application form for future recruitments by AUTOVALID SP ZOO with its registered office in Wiertnicza 165 , at Warszawa.”
    At any time, you may withdraw your consent by contacting employer at [email protected]
    Your personal data specified in the Labour Code or in other specific acts (as required by the advertisement) are processed on the basis of legal regulations and their submission is necessary to take part in the recruitment process. We process other personal data (e.g. your image) on the basis of your voluntary consent, which you have given us when sending us your application and their inclusion shall not affect eligibility for the recruitment process.
    We may also process your personal data included in your application to determine, pursue, or defend against a claim if the claim relates to our recruitment process. For this purpose, we will process your personal information in accordance with our legitimate interest to determine, pursue, or defend against claims in legal proceedings before the courts or government authorities.
    You have the right to access your data, including obtaining copies of them, correcting them, demanding their deletion, limiting their processing, objecting to the processing and transferring the given data (for the processing of which you have consented) to another data controller. You also have the right to lodge a complaint with the General Inspector for the Personal Data Protection (in the future: the President of the Office for the Protection of Personal Data). Withdrawal of consent shall not affect the lawfulness of processing carried out on the basis of the consent prior to the withdrawal.
    We process your personal data in order to conduct recruitment for the position indicated in the advertisement for a period not longer than 60 days from the moment of submission and when you consented to participate in future recruitment for a period not longer than 60days from the moment of submission . In addition, we may retain your personal information for the purpose of establishing, pursuing, or defending against a claim related to the recruitment process for a period of up to 60 days from submission.
    We will pass on your personal data to our consulting agency ARPI, if you are offered a position.
    We do not transfer your personal data outside the European Economic Area.
    If you have any questions, you can contact us at [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.