Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dysponent ds. Contact Center

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Obsługi Klienta Detalicznego/Biuro Bankowości Zdalnej/ Zespół Bankowości Zdalnej MSP

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref. CEN/TO/48/2018

    Dołączając do nas zyskujesz:

    • umowę o pracę na pełen etat w największym Banku w Polsce
    • konkurencyjne wynagrodzenie bazowe
    • atrakcyjny system premiowy
    • bogaty pakiet socjalny do wyboru m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny i wiele innych
    • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie w Twoim rozwoju m.in. z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta
    • pracę w nowoczesnym, świetnie wyposażonym biurze w tym własne stanowisko pracy i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • możliwość aktywnego uczestniczenia w budowaniu zespołu Bankowości Zdalnej MSP

    Twoje zadania:

    • telefoniczna obsługa klientów z segmentu MSP (ruch przychodzący i wychodzący)
    • przyjmowanie zleceń klientów i ich obsługa w systemach bankowych
    • udzielanie informacji na temat produktów i usług Banku
    • aktywna sprzedaż produktów bankowych
    • budowanie i pogłębianie relacji z Klientami

    Czekamy właśnie na Ciebie jeśli:

    • posiadasz minimum wykształcenie średnie
    • sprawnie posługujesz się aplikacjami komputerowymi
    • posiadasz doświadczenie w obsłudze bezpośredniej i/lub zdalnej Klienta – będzie to traktowane jako dodatkowy atut
    • masz wysoką motywację do pracy
    • lubisz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie i umiejętności
    • jesteś dyspozycyjny (praca zmianowa)
    • znasz sektor MSP - będzie to traktowane jako dodatkowy atut
    • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem – będzie to traktowane jako dodatkowy atut