Konsultant Telesprzedaży

Panorama FirmO firmie

Panorama Firm

Wadowicka 6

Kraków

Dlaczego właśnie my?

  • Na początek współpracy zaproponujemy Ci umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym i pełnym systemem prowizyjnym. Po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę o pracę,
  • Należymy do elitarnego grona agencji z certyfikatem Premium Google Partner,
  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,
  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie wstępne i codzienne wsparcie specjalistów,
  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową,
  • Zapewnimy Ci bezpieczne warunki pracy w naszym biurze lub zaproponujemy pracę zdalną,
  • Proces rekrutacji przeprowadzimy w modelu zdalnym z dbałością o jego etykę, obiektywizm oraz prawidłowy przebieg i respektując wszelkie obecnie obowiązujące zalecenia Ministra Zdrowia.

Aplikuj do nas jeśli posiadasz doświadczenie w call center lub jako telemarketer, telesprzedawca, doradca klienta, przedstawiciel handlowy.

Panorama Firm Sp. z o.o. to wiodący dostawca rozwiązań z obszaru marketingu cyfrowego dla małych i średnich firm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów dbając o ich zrównoważony rozwój i wspierając biznes w osiąganiu założonych celów. Więcej o nas dowiesz się na https://firma.panoramafirm.pl/

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

Do Twoich zadań należeć będzie doradztwo oraz sprzedaż szerokiej gamy produktów i usług oferowanych przez Panorama Firm, m.in.: strony www, SEO, NETskaner, reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Umowę o pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny, umowa zlecenie na okresie próbnym
  • Dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w sieci
  • Pracę w doświadczonym zespole, w którym przyjazna atmosfera sprzyja realizacji celów
  • Pakiet opieki medycznej
  • Szkolenia i praktyczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów
  • Pracę w stałych godzinach
    8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Aplikację wyślij do nas klikając w przycisk Aplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy