Magazynier

Espersen Koszalin sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Espersen Koszalin sp. z o.o.

Koszalin

Jesteśmy największym
Pracodawcą w regionie.
Wiemy, czego potrzebują
nasi pracownicy.
Razem tworzymy
środowisko pracy -
sprawdź, czy chcesz
stać się jego częścią?

Aktualnie szukamy:

MAGAZYNIERA

Twoje główne zadania to:

  • Wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego i kompletowanie zamówień).
  • Załadunek i rozładunek aut.
  • Jest to przede wszystkim praca w zespole, Twoja praca wpływa na pracę innych.

Jesteś:

  • Komunikatywny i odpowiedzialny.
  • Otwarty na pracę zespołową.

Ważne, abyś posiadał:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie i prowadzeniu wózków widłowych.
  • Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?
Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, zorganizowanej przestrzeni do Własnego rozwoju? Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Zrób pierwszy krok. Przyjdź do nas.

Z nami możesz więcej.
Co chcemy Ci zaoferować:

  • Dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności.
  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne warunki współpracy.
  • Okazję do rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji.
  • Uczestnictwo w całym procesie rozwiązywania problemów i analizy zastosowanych rozwiązań.
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy