Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Doradca Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie – Ty wybierasz dogodną dla siebie formę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Elastyczne godziny pracy: zmiany w godzinach 7:30-18:00 od poniedziałku do piątku
    • Szeroki zakres benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty, karta MuliSport, autobus firmowy
    • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy
    • Niepowtarzalną atmosferę i spotkania integracyjne

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta w zakresie posiadanych i nowych produktów (ale nie sprzedaż) - połączenia przychodzące
    • Reprezentowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Bieżące rozwiązywanie problemów i wsparcie dla klientów
    • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy w telefonicznej obsłudze klienta
    • Znajomości środowiska MS Office
    • Dobrej dykcji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Orientacji na potrzeby klienta
    • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    znajdującego się na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”