Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj z Najlepszymi!

    Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA

    Jesteśmy pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności,
    a także stwarza nowe miejsca pracy.

    Dołącz do naszego zespołu jako:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • sprzedaż usług i obsługa klientów Krajowego Rejestru Długów,
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • promowanie produktów Krajowego Rejestru Długów.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook),
    •  doświadczenie w obsłudze klientów, sprzedaży lub pracy w Call Center,
    •  wysoka kultura osobista, kreatywność, poczucie humoru,
    •  umiejętność argumentacji i przekonywania; bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, wiarygodnej i rozpoznawalnej pod względem marki firmie,
    • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków oraz podnoszące kwalifikacje,
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • umowę o pracę po okresie próbnym,
    • pracę od pn.  do pt. w godzinach 08:00 - 16:00,
    • pracę w przyjaznej atmosferze.

    Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane ofertą
    prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie CV KRD proszę dołączyć do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRD BIG SA dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”.