Telemarketer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Obecnie Zoetis poszukuje najlepszych kandydatów
na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska

Zarządzanie powierzoną grupą klientów pod kątem informowania o ofertach komercyjnych Zoetis, udzielanie informacji na temat oferty Zoetis, utrzymywanie relacji z klientami i pozystkiwanie nowych klientów do bazy.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Telefoniczne proponowanie ofert komercyjnych Zoetis, realizowanie zadań sprzedażowych
  • Udzielanie informacji na temat oferty, produktów i usług Zoetis
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami Zoetis – lekarzami weterynarii
  • Obsługa i budowanie bazy danych klientów
  • Wsparcie dla działu marketingu w zakresie obsługi platformy Akademii Zoetis i przygotowania materiałów marketingowych.
  • Inne powierzone przez przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomości obsługi komputera
  • Znajomości pakietu biurowego Microsoft Office
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Mile widziana znajomość branży weterynaryjnej

Kluczowe kompetencje:

  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Umiejętność zainteresowania rozmową i rzeczowego przedstawienia ofert
  • Decyzyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Rozwijanie siebie
  • Radzenie sobie ze zmianami
  • Samoświadomość
  • Budowanie relacji ze współpracownikami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Jeżeli spełniają Państwo powyższe oczekiwania zapraszamy do składania aplikacji
klikając w przycisk:

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się